...

Show info
Odważni wygrywają

Kampania społeczno-edukacyjna na rzecz profilaktyki raka jądra

29 października 2017

Nasza publikacja. Poradnik dla chorych na raka jądra i ich bliskich

Z dumą informujemy, iż po wielu miesiącach starań zespołu i współpracowników Fundacji, powstała jedyna taka publikacja w kraju. Nietypowy, ciekawy, zaskakujący – począwszy od okładki.

„Odważni Wygrywają. Poradnik dla chorych na rak i ich bliskich”

W polskim społeczeństwie wciąż o raku jądra mówimy z zażenowaniem i zawstydzeniem. Lata doświadczeń, przy realizacji kampanii „Odważni Wygrywają”, której inspiracją była prawdziwa historia, młodego gdynianina – Kuby, skłoniły nas do stworzenia swoistego kompendium wiedzy z zakresu psychologicznych skutków diagnozy, z uwzględnieniem wiedzy z zakresu leczenia medycznego.

Publikacja, to sformatowane w przystępny sposób, niezbędne i przydatne informacje, dla każdego mężczyzny, u którego zdiagnozowano raka jądra, poradnik zawiera również część dedykowaną rodzinom i najbliższym chorego.

Pragniemy, aby Poradniki był dostępny we wszystkich Poradniach Urologicznych w Polsce i  trafiał do mężczyzn, u których diagnozuje się nowotwory jąder. Zainteresowanych bezpłatną wersją papierową Poradnika prosimy o kontakt: info@odwazni.com 

Jestem przekonana, że treści przedstawione w publikacji, będą cennym źródłem wsparcia dla samego pacjenta jak i jego najbliższych, co z pewnościa wpłynie na podwyższenie jakości samego leczenia, ale przede wszystkim ułatwi komunikację na linii lekarz – pacjent.

Małgorzata Marmajewska  (autor).

Poradnik powstał dzięki prywatnej donacji. SERDECZNE DZIĘKI !!!