...

Show info
Odważni wygrywają

Kampania społeczno-edukacyjna na rzecz profilaktyki raka jądra

BĄDŹ ŚWIADOMY

1.5%

Półtorej procenta podatku, sto procent odwagi.

Aby pomóc, na odpowiedniej stronie rozliczenia rocznego PIT wprowadź numer KRS: 0000262786.

Wcześnie wykryty rak jądra jest wyleczalny w 100%.

Twóje 1.5% podatku pomaga w budowaniu świadomości, która pozwala wielu mężczyznom wygrywać z nowotworem.

Kampania Społeczna ODWAŻNI WYGRYWAJĄ, to jedyna, ogólnopolska inicjatywa, w ramach której działamy przez cały rok, nieprzerwanie od 2009 roku.

Jako pierwsi podjęliśmy działania edukacyjne w szkołach, które od 2011 roku realizowane są w Gdyni, Wrocławiu, Toruniu, Zamościu, Koninie i Białymstoku.

W roku 2020, zbierając wieloletnie doświadczenia, podjęliśmy inicjatywę rozszerzenia edukacji na skalę ogólnopolską, w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji na rzecz profilaktyki raka jądra – ODWAŻNA SZKOŁA.

Dzięki zebranym w roku 2021 środkom z 1%, przekażemy nauczycielom, pedagogom, psychologom, pełen pakiet edukacyjny, wraz z prezentacją, filmikami edukacyjnymi dla uczniów oraz manualem krok po kroku, jak przeprowadzić lekcję z zakresie profilaktyki raka jądra, zarówno w klasie jak i on-line. Opracowaliśmy dedykowaną szatę graficzną.

Jesteśmy gotowi by przekazać nasze doświadczenie w pigułce , wszystkim szkołom w Polsce, którym leży na sercu dobro ich uczniów. działaniami w szkołach, chcemy budować świadomość społeczną w zakresie męskiego zdrowia, wśród młodego pokolenia, najbardziej zagrożonego tym rodzajem nowotworu ( aż 25% zachorowań w grupie wiekowej 17-35 lat)

Każde rozliczeni jest dla nas ważne! Każde rozliczenie dodaje odwagi!

Dołącz do Odważnych, przekaż swój 1% podatku na rzecz Kampanii i wesprzyj Program Edukacyjny ODWAŻNA SZKOŁA.

© 2016 Fundacja Gdyński Most Nadziei created by Howinnga