...

Show info
Odważni wygrywają

Kampania społeczno-edukacyjna na rzecz profilaktyki raka jądra

19 czerwca 2016

Najbardziej męski początek lata w Gdyni

Nauka samobadania na trawniku przed Gdynia InfoBox? Jak najbardziej. Fundacja „Gdyński Most Nadziei”, organizator kampanii „Odważni Wygrywają” zaprasza na kolejne wydarzenie.

Już 20 czerwca w Gdyni będzie można na własne oczy przekonać się, jak wygląda w 100% skuteczna metoda wczesnej diagnostyki raka jąder. 

Startujemy pierwszego dnia lata, o godz. 12:00 przy ul. Świętojańskiej 30 w Gdyni. Podczas dwóch godzin czekają na was wyjątkowe „lekcje” – niezależnie od wieku.

Z okazji tegorocznego lata, w ramach kampanii przygotowaliśmy typowo wakacyjny gadżet: „najbardziej męskie leżaki w Gdyni”, będą czekać na każdego śmiałka, któremu nie straszny będzie największy przeciwnik – własny lęk.

O godz. 12:30 rozpoczniemy prelekcje dla młodzieży nt. profilaktyki raka jąder. Uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak wygląda badanie – wykorzystując specjalny fantom, zademonstrujemy jego poprawny przebieg. Pamietajcie, że nowotwór jąder może pojawić się niezależnie od wieku, jednak u mężczyzn pomiędzy 17 a 35 rokiem  to najczęściej występujący nowotwór (25 % zachorowań w w/w grupie wiekowej).

Zapraszamy na dużą dawkę męskiej wiedzy przy kawie.

Panowie pamiętajcie o regularnym samobadaniu jąder, to najskuteczniejsza metoda wykrywania zmian!!!

, , , , , , ,