...

Show info
Odważni wygrywają

Kampania społeczno-edukacyjna na rzecz profilaktyki raka jądra

3 lipca 2018

SpotkajMY się dla JAJ

24 marca 2018 roku, od godziny 11.00, w CH Klif, podjęliśmy wyzwanie, w ramach kampanii społecznej “Odważni Wygrywają – profilaktyka raka jądra”.

SpotkajMY się dla JAJ! Pretekstem do rozmów o profilaktyce będą…kurze jaja!

24 marca (sobota), w CH Klif rozdaliśmy 2000 jaj, w pudełkach z banderolą i instrukcją męskiego samobadania. Każdy, kto w sobotę odwiedził CH Klif, dowiedział się jak zadbać o męskie sprawy, spróbował zbadać jądra na fantomie, a w zamian za odważne działania, zabierał do domu sześciopak… odważnych jaj?

Tego dnia, bez zażenowania, z uśmiechem, rozmawialiśmy o męskim samobadaniu, wymieniając doświadczenia. Akcją zachęcaliśmy także do przkazywania 1% podatku na rzecz Fundacji GMN, organizatora ogólnopolskiej kampanii “Odważni Wygrywają” ( KRS 0000262786 ).

Pamietajmy, rak jądra jest najczęściej diagnozowanym nowotworem u mężczyzn pomiędzy 17 a 35 rokiem życia. Jednocześnie, wśród wszystkich sklasyfikowanych nowotworów, jest najlepiej wyleczalny, pod warunkiem wczesnego wykrycia!

Jaja darowała firma F.H.U. MIOTK (www..miotk.com.pl) – to przykład świadomego i wrażliwego przedsiębiorcy. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !