...

Show info
Odważni wygrywają

Kampania społeczno-edukacyjna na rzecz profilaktyki raka jądra

Jesienna edycja Kampanii Odważni Wygrywają wystartowała !

Rozpoczynamy jubileuszową 10. edycję Kampanii Społecznej ODWAŻNI WYGRYWAJĄ, dotyczącą profilaktyki raka jądra. Organizatorem i inicjatorem akcji jest Fundacja „Gdyński Most Nadziei” (www.mostnadziei.pl ). Projekt jest finansowany z budżetu Gminy Miasta Gdynia, a Kampania objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.

Konferencje, prelekcje w szkołach, pokazy samobadania, to tylko niewielka część ogólnopolskiej
kampanii na rzecz profilaktyki raka jądra – Odważni Wygrywają, która od kilku lat przyciąga uwagę mediów, sponsorów, a przede wszystkim mężczyzn, którym zależy na własnym zdrowiu.

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w listopadowych wydarzeniach i zapraszamy do aż 21 trójmiejskich restauracji w których w listopadzie pojawią się wyjątkowe Odważne Dania/napoje – 10 proc. z ich sprzedaży zostanie przekazanych na kontynuację działań edukacyjnych dla młodzieży prowadzonych przez Fundację.

Dziesiąta, jubileuszowa Kampania ODWAŻNI WYGRYWAJĄ to szereg wydarzeń dla mieszkańców Trójmiasta, w których udział jest bezpłatny.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ:

  • 4.XI – Konferencja prasowa w której udział weźmie: Pani Małgorzata Marmajewska, Pan Philip Abraham – Szef restauracji Petit Paris w Sopocie, pomysłodawca i koordynator charytatywnej kolacji ,,Serce do Garów’’. Podczas konferencji będzie z nami również reprezentant klubu futbolu amerykańskiego Seahawks Gdynia
  • 9.XI  godz. 14:00 – event w CH Riviera w Gdyni zorganizowany wraz ze studentami medycyny, w towarzystwie zawodników z Seahawks Gdynia (gdzie odbędą się m.in. badania pomiaru ciśnienia, cukru, nauka samobadania jąder na fantomach, rozdawanie materiałów edukacyjnych),
  • 16.XI  godz. 18:00  – Charytatywna Kolacja Szefów Kuchni ‘’Serce do Garów’’,
  • 16.XI  godz. 10:00– trening z żołnierzami elitarnej Jednostki Wojskowej FORMOZA na plaży w Babich Dołach
  • 18.XI  godz 18:00– ćwiczenia z czterokrotnym Mistrzem Polski – rugbistami z ARKI GDYNIA na Międzynarodowym Stadionie Rugby,
  • 21.XI  godz. 19:00 – sparring z dziewięciokrotnym Mistrzem Polski, drużyną koszykarzy ARKI GDYNIA.

Przebieg Kampanii i kolejne niespodzianki na bieżąco publikowane są na profilu https://www.facebook.com/OdwazniWygrywaja/.

© 2016 Fundacja Gdyński Most Nadziei created by Howinnga