...

Show info
Odważni wygrywają

Kampania społeczno-edukacyjna na rzecz profilaktyki raka jądra

2019

Odważni Partnerzy

Podjęli męską decyzję – wsparli nas

W tegorocznej Kampanii listopadowej mamy szczęście do wspaniałych Partnerów, których jest aż 57!

Przede wszystkim dziękujemy naszemu Partnerowi głównemu, czyli Miastu Gdynia, z którym od 10 lat organizujemy naszą kampanię oraz Prezydentowi Miasta Gdynia – za Patronat honorowy – to dodaje odwagi!

Dziękujemy za Odważne treningi i eventy, które odbędą się w listopadzie : Stowarzyszeniu Formoza, Klubom Sportowym Arka: koszykarzom i rugbystom oraz zawodnikom Seahawks Gdynia.

CH Riviera za udostępnienie przestrzeni na odważny event, a studentom Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland Oddział w Gdańsku za ponowne zaangażowanie się w naszą Kampanię!

Firmie SKM Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. dziękujemy za możliwość umieszczenia „odważnych” plakatów w wagonach SKM.

Agencji kreatywnej Howinnga za przygotowanie „odważnej” kreacji i materiałów graficznych.

Wszystkim partnerom wspierającym nas poprzez udostępnianie „odważnych” materiałów edukacyjnych, czyli: Hotel ,,Logos” w Gdańsku, salon Abacosun Instytut Urody Gdańsk, Centrum Medyczne Dr Kubik w Gdyni, Pomorski Park Naukowo Technologiczny.

Serdecznie dziękujemy również naszym wspaniałym patronom medialnym, dzięki którym informacje o Kampanii wspierającej profilaktykę raka jąder „Odważni Wygrywają” niesie się szerokim echem!

Oto nasze „odważne” media: Radio Gdańsk, Prestiż Magazyn Trójmiejski, Radio Kaszebe, Trójmiasto.pl oraz Dziennik Bałtycki.

Podczas 10 edycji są z nami również : The Organs, Kajetan Borejko, 5 element i KROLM – gry planszowe !

Podczas tej edycji obędzie się również Charytatywna Kolacja Szefów Kuchni ‘’Serce do Garów’’ – za, którą już dziś dziękujemy!

DZIĘKI WAM BĘDZIE ODWAŻNIE I AKTYWNIE!

© 2016 Fundacja Gdyński Most Nadziei created by Howinnga